Namierte si to priamo k nám.

Pachové ohradníky

HAGOPUR - Sada STOP Diviakom 

Cena: Eur s DPH
Dostupnosť:na sklade
Množstvo:

SADA STOP diviakom

Diviak Stop je veľmi efektívny, pretože vedie k významnému zníženiu škôd spôsobených diviačou zverou v oblastiach pestovania kukurice, vína, zemiakov, ako aj k ochrane lesa, súkromných pozemkov a záhrad.

Tento produkt obsahuje:

Hagopur Stop Diviakom - červený 400ml

Hagopur Stop Diviakom - modrý 400 ml

Hliníkové vlajočky 10 ks v balení

Prenosný kartónový kufrík

 

Sada Stop diviakom je dodávaná spolu s podrobnými pokynmi a  praktickým kufrom. Samozrejme, môžete taktiež získať všetky komponenty samostatne.

Obsah sady

Hliníkové vlajočky HAGOPUR pre zvýšenie efektu pachového ohradníka (10 ks)

Hliníkové vlajočky sú určené k aplikácii repelentov a pachových ohradníkov proti zveri. Je možné na ne aplikovať odpuzovače, zároveň však pôsobia opticky pri pohybe ve vetru, nezanedbateľná je aj akustická funkcia, čo pomáha znižovať prienik zvere na chránené plochy.

Wild-Schwein-Stopp – Stop diviačej zveri 2 x 400 ml (červené a modré balenie)

K zníženiu škôd spôsobených diviačou zverou. Používa sa v oblastiach pestování kukurice, chmeľu, vína, na záhradách, lúkach. Ochranného účinku sa dosiahne nejlepšie v kombinácii s páskami z hliníka.

Použitie:

Zhotovené hliníkove pásy roztiahnite tak, aby mohol vznikať zvuk, volne zavěste (do výšky pásu) na stromy, kroviny, ploty. Vzdialenosť cca. 10-15 m. Nastriekajte Wild-Schwein-Stopp na látku na hliníkovych pásoch. Tieto hliníkové pásky poskytujú aj pri najmenšom závane vetru pohyb, konštantný hluk a odraz svetla. Kombinácia týchto zložiek, v spojení s vôňou vychádzajúcou z plstenných skladov, ponúka jedinečný úspech ako zastaviť diviakov. V dobe rizika vzniku škôd nezabudnite opakovať aplikáciu každých 4 -5 týždňov.

Jedna fľaša prípravku obsahuje asi 150 dávok

« späť